تبلیغات
او خواهد آمد... - بیانیه چند تن از سران سابق و اهل عیالشان
دوشنبه 10 اسفند 1388

بیانیه چند تن از سران سابق و اهل عیالشان

   نوشته شده توسط: مسعود نیک    

- کروبی:

من و ریگی روز جمعه باهم بودیم. من عصر خوابم برد بلند شدم دیدم ریگی رو بردند. ریگی برای انقلاب( مخملی) خیلی زحمت کشید. ریگی تمام پولهای شهرام جزایری را صرف خرید اسلحه اسباب بازی و آموزش کودکان بی سرپرست و فقیر وهابی نمود و ذره ای به فکر مال دنیا نبود. ریگی به خاطر سیاستهای غلط احمدنژاد به اینجا رسید. دارن الان بهش تجاوز می کنند. من از کرباسچی شنیدم که ریگی رو بهش تجاوز کردن، سوزوندنش، جسدش رو مومیایی کردن، گذاشتنش در اسید سولفوریک و اسید کلریدریک، بعد دوباره سوزندنش، بعد ازش بازجویی کردن، دوباره به خاکسترش تجاوز کردن همراه با شکنجه، دوباره از ساختمون 80 طبقه به پایین پرتش کردن و.. دهان حاجی کف میکنه و ساکت میشه.  

- خاتمی:

برخورد خشن با ریگی برخورد با منطق- عقلانیت- دموکراسی و مدنیت است. امثال ریگی نماد رشد جامعه مدنی و حاصل عملکرد دوران من در زمینه تساهل و تسامح می باشد. امثال ریگی معترضانی بودند که فکر می کردند رایشان دزدیده شده و بنده خدا از دوبی تا قرقیزستان- از آمریکا تا افغانستان دنبال رایش بوده. من در خانه خود و از پشت تلفن در کنار شومینه شدیدا دستگیری این جوان عزیز را محکوم می کنم و خواستار آزادی بی قید و شرط ایشان و محاکمه خانواده های قربانیان می باشم.

- علی مطهری:

ریگی دچار اشتباه و لغزش شده است. احمدی نژاد را بگیرید که عامل فتنه است.!!! - هاشمی رفسنجانی: باید مرز بین ساختار شکنان و وفادارن به نظام و انقلاب مشخص شود. در همین رابطه جدید ترین مرزبندیها اعلام شد: مرزبندی هاشمی رفسنجانی با مهدی- فائزه- یاسر و عفت مرعشی.

- زهرا رهنورد:

من خودم قرقیز هستم و چیزحسین اهل قطر. قرقیزیها هیچگاه دومادشون رو تنها نمیذارن و قطریها نیز عروسشان را. ریگی وهابیه و وهابیها هیچگاه به عزیرانشان پشت نمی کنند. من خودم دیدم روز رای گیری ریگی عزیز رو به خاطر رای دادن به چیزحسین دستگیر کردن و تازه دیروز الکی اعلام کردن که ریگی رو تو هواپیما گرفتن.  

- عفت مرعشی:

اگه ریگی دستگیر بشه پس تقلب شده و باید مردم به خیابونا بریزن و هرچه دم دستشون اومد بزنن بشکنن یا آتیش بزنن. دیگه تحمل این مردم رو ندارم. - صانعی: آغاز پروژه برخورد با اندیشه های امام و یاران امام. دستگیری ریگی شرعا- قانونا- عرفا- منطقا-عقلا- صرفا- بعضّا- قطعّا-یقینا-قلبا- قبلا-حتما و.. حرام است. سه روز عزای عمومی و تعطیلی دفتر کار خود. - شیرین عبادی: داشتن سلاح و مهمات حق مسلم ریگی است. ریگی در مقابل پروژه بمب اتم نظام مستبد ایران خود را مسلح کرده است. آزادی پرواز و سفر به کشورهای دیگر حق مسلم ریگی است. هرکس حق دارد خود شیوه مبارزه را انتخاب کند و احدی حق محدودیت برای ایشان را ندارد.

 طاهره صالح


دنبالک ها: عاشقان ولایت فقیه ،